Вторник, 18 Май 2021 17:46

Представяне на филма „Хора, фабрики, общности“

Разговор на Таня Димова с д-р Ивайло Начев Разговор на Таня Димова с д-р Ивайло Начев Таня Димова | „Време и половина“, БНР

На 28 април в предаването „Време и половина“ на БНР беше проведено интервю с д-р Ивайло Начев, главен асистент в Института за балканистика към БАН. В проведената дискусия беше представен и филма „Хора, фабрики, общности“, произведен в рамките на Националната научна програма „Културноисторическо наследство, национална памет и обществено развитие“, чийто водещ партньор е Софийският университет. Филмът беше излъчен във Facebook и YouTube на 21 април 2021 г. и е достъпен за свободно гледане.

Разговорът на Таня Димова с д-р Ивайло Начев във „Време и половина“ можете да чуете тук.