Сряда, 07 Октомври 2020 10:47

Изложба „Йосиф Шнитер (1852-1914)“ в Българския културен институт в Прага, Чехия Изложба „Йосиф Шнитер (1852-1914)“ в Българския културен институт в Прага, Чехия

Българският културен институт в Прага, в партньорство с Националната научна програма „Културноисторическо наследство, национална памет и обществено развитие“ осъществява изложбата „Йосиф Шнитер (1852-1914)“, която ще бъде открита на 7 октомври (сряда) от 18.00 ч.

В рамките на проявите е предвидено и представяне на книга-албум „Йосиф Шнитер“ с автор проф. Мария Шнитер, координатор в Пловдивския университет „Паисий Хилендарски“. Представянето на книгата е на 9 октомври от 17 ч. отново в Българския културен институт в Прага.