Петък, 25 Юни 2021 17:15

„Спорът“ между България и Северна Македония

„Спорът“ между България и Северна Македония „Спорът“ между България и Северна Македония За думите | Програма „Христо Ботев“, БНР

Интервю на Венета Гаврилова с проф. Анна-Мария Тотоманова от катедрата по Кирилометодиевистика на Софийския университет и проф. Ана Кочева, ръководителка на Секцията по българска диалектология и лингвистична география на Института за български език в предаването „За думите“ по програма „Христо Ботев“ на БНР.

Медия

Разговор на Венета Гаврилова с проф. Анна-Мария Тотоманова и проф. Ана Кочева За думите | Програма „Христо Ботев“, БНР