Петък, 26 Февруари 2021 16:05

Нова публикация от Института за исторически изследвания

Държавата и временно работещите в Либия българи през 70-те години на ХХ век Държавата и временно работещите в Либия българи през 70-те години на ХХ век доц. д-р Надя Филипова, Институт за исторически изследвания – БАН

Държавата и временно работещите в Либия българи през 70-те години на ХХ век, доц. д-р Надя Филипова Институт за исторически изследвания – БАН.

Част от сп. „История“, книжка 1/2021, година XXIX
Съдържание на сп. „История“, 2021 г.